Dane kontaktowe osób piszących poniższe referencje dostępne są na życzenie.

Agnieszka i Tomasz Abacki

Witam, bardzo serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę naszego przyjęcia weselnego. Dziękujemy przede wszystkim za kilka dobrych pomysłów ale również za ponad przeciętne zaangażowanie we wszystko co było związane z przygotowaniem wesela i nie tylko. Wszystko się udało, i generalnie wraz z mężem, jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni z naszego trafnego wyboru. Zapewniam, że jeśli jeszcze kiedyś będziemy organizować wesele, na pewno to Ty będziesz je prowadził… :-)))
Pozdrawiamy ciepło i życzymy powodzenia

Wiola i Bartek Jarubas

Dziękujemy bardzo za tak wspaniałe prowadzenie zabawy jak i oprawę muzyczną. Byliśmy na weselach na których był DJ, ale jedno z nich było najlepsze ze wszystkich, dzięki Tomkowi najlepsze było właśnie nasze. Dostaliśmy wiele telefonów z informacjami że zabawa była doskonała. Wszystkie zabawy dla gości i dzieci cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nawet karaoke, które myślieliśmy że przy 100 osobach wyjdzie kiepsko okazało się strzałem w dziesiątkę. Tomasz jest gwarancją udanego wesela i potwierdzi to każdy z naszych gości. 

Katarzyna i Michał Kostka

Mieliśmy przyjemność świętować naszą zabawę weselną prowadzoną przez Pana Tomasza Kaźmierczaka. Wyboru osoby prowadzącej dokonaliśmy już rok wcześniej i po pierwszym spotkaniu z Panem Tomkiem byliśmy przekonani co do słuszności tej decyzji. Pan Tomasz krok po kroku przedstawił nam plan tego typu imprezy, który od razu przypadł nam do gustu i w 100 % sprawdził się na weselu. Poza muzyką nasi goście wraz z nami chętnie brali udział w zabawach przygotowanych przez Pana Tomka, które zachęciły do uczestnictwa gości w każdym wieku i pozwoliły tym samym zatrzeć różnice wieku. Warto wspomnieć, że zabawy te występowały w rozsądnych odstępach czasowych, organizowane były w tak subtelny i nienachlany sposób, że żaden z naszych gości nie czuł się zmuszany do uczestnictwa, a mimo wszystko decydował się na wspólną zabawę. Za ten jedyny i niepowtarzalny dzień pragniemy jeszcze raz serdecznie podziękować Panu Tomkowi w imieniu swoim, oraz naszych gości, którzy o osobie prowadzącej wesele wypowiadają się w samych superlatywach.

Lilianna i Sebastian Mrozek

Hej, Impreza, którą dla nas prowadziłeś, była taka jaką chcieliśmy mieć. Nawet moja dość sceptycznie nastawiona mama, była bardzo mile zaskoczona i też się świetnie bawiła, co zresztą doskonale widać na zdjęciach. Dobrze ją przygotowałeś i puszczałeś dobrą muzykę, dzięki czemu zorganizowałeś nam świetną zabawę. My i nasi goście mamy po niej bardzo dobre wspomnienia. To było jedno z najlepszych przyjęć na jakich byliśmy. Dzięki za wszystko, innym też będę Cię polecać.

Sandra i Wojciech Musor

Pan Tomek jest kontaktową osobą, bardzo dobrze się z nim dogaduje i dopracowuje szczegóły imprezy. Potrafi odpowiednio dobrać muzykę, mimo różnego wieku gości. Wszyscy nasi goście byli zachwyceni organizacją imprezy. Potrafi świetnie organizować zabawy w których goście chętnie biorą udział. Ogólnie jesteśmy zachwyceni i serdecznie polecamy Pana Tomasza.

Beata, Marzena i Piotr

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną naszej rodzinnej uroczystości. Na każdym takim spotkaniu, zależy nam przede wszystkim na dobrej muzyce, tak by każdy znalazł coś dla siebie. Sami zaproponowaliśmy kilka piosenek, na których nam zależało, resztę dokomponował Tomek i trafił w 10. Wszyscy goście dobrze się bawili i do tej pory wspominają tę imprezę. Zarówno sprzęt jak i baza utworów była imponująca. Poza muzyką były zabawy, oraz inne atrakcje, np. Karaoke. Serdecznie polecamy i dziękujemy, za profesjonalne podejście do swojej pracy, za stworzenie klimatu do fantastycznej zabawy, a także, za szybką reakcję na muzyczne potrzeby naszych gości.

Mirek i Wioletta Pałac

Bardzo dziękujemy za niezapomniany wieczór i wspaniałą oprawę muzyczną naszej imprezy. Zależało nam na dobrej zabawie i wszystko dzięki Tomkowi wyszło na szóstkę z plusem.
Goście, zarówno starsi jak i młodsi dobrze się bawili i do tej pory wspominają szalone zabawy i hiciory na Karaoke. Dlatego jeszcze raz dziękujemy za profesjonalne podejście i stworzenie dobrego klimatu do zabawy. Bez wahania możemy powiedzieć wszystkim urządzającym przyjęcia, że jesteś gwarancją wyśmienitej zabawy.

Anna i Filip Achtelik

Hej, witam wszystkich, razem z mężem gorąco polecamy Tomka !!!!! Streszczając w kilku słowach: Było profesjonalnie – każdy z gości był bardzo zadowolony, zarówno starsza jak i młodsza część towarzystwa. Te piosenki które chcieliśmy usłyszeć, uzgodniliśmy wcześniej – resztę wybrał Tomek i zrobił to rewelacyjnie; no i jak dla mnie sprawa podstawowa – wszystkie zabawy były ekstra – zero tzw. „obciachowych”. Bardzo ważna rzecz to, że jeśli coś ustaliśmy wcześniej to zostało zrealizowane – bo słyszałam od koleżanek, że nie zawsze dj stosuje się do próśb pary młodej ! Zresztą myślę, że wystarczy pogadać z Tomkiem i od razu wyczuwa sie, że to profesjonalista !!! 

Beata i Jurek

Jeszcze raz Tomku, dziękujemy za to, że dzieki Tobie ten dzień będziemy bardzo długo i z uśmiechem wspominać (nasi Goście również). Muzyka dobrana perfekcyjnie, jak również zabawy i niezapomniane. Karaoke ……. po porostu nic dodać nic ujać, pełen profesjonalizm i zaangażowanie w swoją pracę odzwierciedlał parkiet świetnie bawiących się gości. Jeżeli ktoś ze znajomych będzie potrzebował DJ-a, to napewno z całą odpowiedzialnością i bez wahania podamy do Ciebie namiary.
Pozdrawiamy serdecznie, jeszcze raz dziękując za niezapomniane chwile na naszym weselu.

Katarzyna i Michał Turchan

Bardzo dziękujemy za naprawdę fantastyczną oprawę muzyczną naszego wesela! Najlepszą opinią dla pana Tomka niech będzie fakt, że w trakcie zabawy parkiet był cały czas zapełniony bawiącymi się ludźmi. Świetnie dobrana muzyka przy której bawiły się wszystkie pokolenia, zabawy takie jak ustaliliśmy wcześniej – angażujące wszystkich gości, ale na naprawdę wysokim poziomie kulturalnym, to dzięki temu my i nasi goście wspominamy ten dzień jako prawdziwie wyjątkowy. Do tego musimy także pochwalić niespotykaną cierpliwość i determinację pana Tomka – mimo iż niektóre muzyczne życzenia naszych gości były co najmniej niestandardowe, to stanął on na wysokości zadania i był w stanie puścić dla nas każdy, nawet najbardziej abstrakcyjny utwór.
Jeszcze raz dziękujemy.

Pierwszy Urząd Skarbowy w Katowicach

W związku z oprawą muzyczną zabawy karnawałowej w roku 2012, potwierdzamy, że Pan Tomasz Kaźmierczak prezentował utwory muzyczne w oryginalnych wersjach, dostosowując ich repertuar dla potrzeb zróżnicowanego wiekowo towarzystwa, wykorzystując w tym celu profesjonalną aparaturę, oświetlenie oraz sprzęt do efektów specjalnych.
Dziekuję za profesjonalne przygotowanie oprawy muzycznej zabawy karnawałowej również w roku 2013 dla 112 osób, w tym organizację zabaw integrujących uczestników, którzy ocenili zdecydowanie pozytywnie Pana działania w tym zakresie.
Jeszcze raz dziękujemy.

Restauracja Stajer

Referencje